Yandex.Metrica

Genel

3
Eki

Kameralı Cihazlarla Su Kaçağını Bulma

 Özel kameralı Cihazlarla Su Kaçağını Bulma

kamerali-cihazlarla-su-kacagini-bulma

 Hepimizin bildiği gibi aslında sık aralıklarla karşılaştığımız sıkıntılardan birisi su kaçağıdır. Evimizde kaldığımız otellerde çocuklarımızı gönderdiğimiz okullarda yani ihtiyaç duyduğumuz bütün yaşam alanların da bu sıkıntı ile  çok kez karşılaşabiliyoruz.Karşılamak ile kalmayıp bize olumsuz şekilde geri dönüş yapmaktadır.Sorunlar ise  kaçak olan yerde duvarın suyu emmesiyle belli süre sonra rutubetin oluşması zeminin yada duvarın zedelenmesine yol açıyor.Bu da bizi olur olmaz strese sokabiliyor. Kameralı Cihazlarla su kaçağını bulma konusunda sizin yapabileceğiniz bir ey yoktur. Kameralı cihazlarla Su kaçağını bulma  oldukça meşakatli bir iştir.Bunu ev halkının kendi yöntemleriyle su kaçağını bulmasını kesinlikle önermiyoruz ve böyle bir şeye hiç gerek olmadığını belirtmek  istiyoruz.Sizi fazlasıyla yorabilir yormakla da kalmayıp sizi sonuca çözüm noktasına götürmeyecektir. Bu sorunu ortadan kaldırmak ta tamamen bizim işimizdir.Donanımlı,tecrübeli kadromuzla ve yurt dışından özel üretilip gelen cihazlarımızla yapıyoruz.özel cihazlarla ve işinde usta olan firma ekibimizle artık su kaçağını bulma sizin için çok büyük bir sorun olmaktan kalktı. Kameralı cihazlarla su kaçağını bulma sırasında su kaçağı tespiti yapılıyor bu da görüntüleme yoluyla oluyor böylede kırılma dökülme tekrardan temizleme işi olmuyor.Kaçak buluyor  onarımı yapılıyor ve sorun tamamen garantili bir şekilde ortadan kaldırılıyor.Kalkan bu sorunla beraber sizin de stres yapmanıza gerek kalmıyor.Tam teşkilat kadromuzla sorunlarına çözüm buluyoruz.Su kaçağı vb sorunlarda  her daim arayıp bize ulaşabilirsiniz.Çözüm noktasında her zaman  biz varız.

3
Eki

Logar Temizleme

logar-temizleme

Logar Temizleme İstanbul

Logar temizleme işleme düzenli olarak her yıl  bakımı yapılması gerekmektedir.Şayet yapılmaz ise bakımı olmadığı durumda gider hatları yani boruları tıkanabiliyor.Tıkandığında  çevreye verdiğini zarar ve hastalıklar oluşur.Logarın tıkanması ise atılan maddeler mevsimsel değişimden dolayı dökülme yapan ağaç yapraklarının logara girmesidir.Logar temizleme işlemi çok  zor bir işlemdir.

Logar temizleme yapan kişilerin çok profesyonel   olması lazım ve logarın iç kısmına gireceği zaman iyi bir şekilde kamufle edilip girmesi gerekiyor.Aksi halde hem logarın pis kokularına maruz kalacaktır.Hem de  işinde kimyasal   içerikli maddelerin olmasıyla zehirlenme söz konusu olabiliyor.Yani sıradan bir insanın bilinçsizce yapabileceği bir işlem değildir.Firmamızda  deneyimli işinde yoğrulmuş elemanların olmasıyla  bizim için artık çok kolay bir hal aldı.Logar temizleme  esnasında deneyimlerinden dolayı bir sıkıntı yaşamıyorlar.bizim sistemimiz de ilk öncelik olarak müşteri memnuniyeti ve müşteriyle olan  diyaloğumuz ön plandadır.

Temizleme de özel üretilmiş robotlar ile logara gönderiliyor.Robot ise tıkalı olan bölgeyi gösterip var olan görüntülerle atıkları içinden uzaklaştırıyor.Firmamız olarak biz özel üretilmiş son teknoloji cihazlarımızı kullanıyoruz.Firma olarak sadece logar temizleme işlemleriyle kalmamakta eviniz de ofisiniz de hastane de okul da vb. yer gibi alanlarda tıkalı olan bütün mevcut alanların tıkanan yerlerini özel üretilmiş teknoloji cihazlarla tıkanıklığı açabiliyoruz ve bu açma anından kırılma hasar verme çevreyi rahatsız edecek görüntülerden hiç biri olmuyor.

3
Eki

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

 banyo-gider-tikanikligi-acma

Kırmadan Kameralı  Robot İle Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Banyo gider tıkanıklığı açma  özellikle evimizde sıkça tanık olduğumuz şikayetlerden birisidir.Banyo gider tıkanıklığı açma sizin ne normal mahalle tesisatçılarının el atabileceği sorun  ne de kendi bulduğunuz çözümlerle açabileceğiniz sorun değildir. Sizin için açması zor bizim için kolay olan bu durum da endişe ettiğimiz en göz alıcı nokta sağlıksız ortam üretmesidir. özellikle evinizin WC  giderlerine yürümeye yeni başlayan çocuklar emeklediğin de orada  müthiş bir salgın hastalık olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor.

Özellikle ev hanımlarının banyo gide tıkanıklığını açma esnasında  alana temizlik yapmaları gerektiğine inanıp tıkanıklığın geçeceğini düşünebiliyorlar. temizlik esnasında ne kadar çok kendilerini hijyenik açıdan korusalar da eldiven dahi taksalar orada mikroplar olduğundan  bir sağlık problemi yaşayabilirler.Korunması pek olası bir durum değildir. Bu sorunu büyük ehli firmalar tarafından yaptırmanız çok daha verimli ve istediğiniz sonucu almanıza neden olacaktır.

Banyo gider tıkanıklığı açma da sizin düşünceleriniz;  banyo gider alanı kırılacak kırıldığında her yer toz ve pislik olacak bu da yetmez mi gibi gelen ekip bir kaç gün uğraşacak düşüncesine kapılıyorsunuz. Bu gibi düşünceler tamamen aklınızdan gitmeli çünkü; artık   banyo gider tıkanıklığı açma esnasından ne  tıkalı gider alanı kırılıp pislik saçıyoruz ne de firmamızdan gelen ekip sizin bir kaç gününüzü alıyor.özel cihazlarımızla görüntü tespiti yapıp tıkalı alanda alanın nasıl tıkandığını görüntüleyip sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu şekilde olunca Olumlu sonuçlar alıp size her daim aktif hizmetler  verebiliyoruz.

3
Eki

Kanal Tıkanıklığı Açma

kanal-tikanikligi-acmaKanal tıkanıkları meydana gelen problemler arasında en büyük sorunu yaratan istenmeyen bir sorundur.  Bu sorunların çözümü için yapılabilecek en mantıklı şey iyi ve bu konularda tecrübe sahibi kişi ve kuruluşlardan yardım almaktır. Ancak bu şekilde kanal tıkanıklığı problemi çözülebilir. Çözüm bulmak istiyorsanız özellikle iyi ekiplerden kurulmuş kişiler size yardım etmelidir. Boru için tıkanıklık problemlerinde çözüm bulan kişiler yani teknik elemanlar sizin sorununuzu çözebilir. Bu çözüm yöntemleri arasında en çok kanal makinelerinden yardım alan teknik elemanlar boru tıkanıklığı çözümü için kamera sistemlerini de kullanırlar. Kanallar bütün apartmanların giderlerine bağlı olan sistemlerdir bu sistemlerin belirli aralıklarda tıkanması bazı problemlerin habercisi olabilir. Bu boru tıkanıkları genellikle toz ve yağların birikmesinden dolayı olur. Kanal makineleri ile tıkalı boru açma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılan bu sistemlerle boru kanalları daha temiz ve atılacak olan suyun daha akışkan ve temiz şekilde akması sağlanmış olur. Bu makineler robot sistemleri ile donatıldığında kanal tıkanıklığı açma işlemi daha kolay yapılır. Teknik olarak yeterli alt yapıya sahip eleman ve iş yerleri size gereken yardımı sağlar. Bu yardımlar arasında küçük kanalları görebilmek için kamera sistemleri ile donatılmış teçhizatlar kullanırlar. Kullanılan kanal tıkanıklığı açma makineleri yeni teknolojiye uygun ve iyi bir sisteme sahip olması önemlidir. Kanalların bu şekilde temizlendikten sonra düzenli olarak belirli aralıklarda ve periyotlar da temizlenmesi önemli ve gereklidir. Bu şekilde periyotlara uygun temizlenme yapılırsa zamansız sorunlarla karşılaşılmaz. Bu makineler bir kişi yardımıyla kullanıldığı gibi boru içi tıkanıklık problemlerini çözmede en önemli yardımcılar arasındadır. Kanal açma makinelerinin yaptıkları işlemlere göre birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler arasında boyut olarak ve işlevsel çeşitliliğe bağlı birçok makine arasından seçim yapılması ve soruna uygun teçhizatların seçilmesi oldukça önemlidir. Uygun seçilen makinelerle boru tıkanıklığı kolaylıkla açılabilir ve sorunun tamamen çözülmesi sağlanmış olur.

Klozet Kanal Tıkanıklığı

kanal-tikanikligi-acmaKanal tıkanıklıklarının ve buna bağlı klozet tıkanıklıklarının başlıca sebebi giderlerin iyi şekilde temizlenmeyip uygun olmayan cisimlerin atılmasıyla oluşur. Atılan bu cisimler zamanla kimyasal olarak katılaşma ve buna bağlı olarak boru tıkanıklılığı problemini beraberinde getirir. Bu sebeple kanallarla giden sistem borularının temiz kalması için içerilerine yabancı madde atmamak en doğrusudur. Bu şekilde davranıldığı takdirde apartman pis su kanalları temizliği işlemi zorluk olmaktan çıkar.  Bu sayede daha az masraflı temizlikler yapılır. Kanal tıkanıklığı sorunu genel bir problemdir. Bu problemi aşmak için kanal makineleri ve kanal temizleme makineleri uygun şekilde seçilerek kullanılmalıdır. Seçilen bu makinelerin uygun ve iyi bir şekilde kullanımının sağlanması için teknik olarak bu konuda uzman kişilerden yardım alınması en doğrusudur. Klozet borularının zamanla korozyona uğraması bu bölgelerde bazı istenmeyen cisimlerin birikmesine yol açar. Bu tür bir problemin çözülmesi için de kimyasal maddeler kullanılabilir. Bu maddeler ile içeride oluşan katının yumuşaması ve etrafında oluşan kirlerin sökülmesi sağlanabilir. Eğer bu şekilde söküm işlemi yapılamıyorsa basınçlı su verilerek bu problem aşılabilir. Basınçlı su verme işlemi ince bir boru yardımı ile yapılırsa boru tıkanıklığı sorunu kökten çözülebilir. Ancak bazı durumlarda kanal içi tıkanıklıklar basınçlı su ile açıldığında iç taraflara doğru giderek tekrar sorun olabilir. Tam olarak bir çözüm olmayan bu yöntem her zaman işe yaramaz. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey kamera sistemli teknik alt yapıya sahip gider açma işyerleri ile irtibata geçmektir. Bu şekilde zahmetsiz tıkanıklık açma sağlayabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kanal-tikanikligi-acmaLavabolarda meydana gelen tıkanıkları açmak için birçok yöntem olduğu gibi bu yöntemlerin uygulanış şekli de oldukça önemlidir. Uygulanma yöntemleri arasında herkesin kolaylıkla yapabileceği yöntemler olduğu gibi uzman kişilerin yapacağı bazı yöntemler de vardır. Kolay yöntemler arasında olan kimyasal çözücü kullanmak en kolay ve işe yarar problemlerin başında gelir. Lavabo tıkanıklığı sorunu çözümü için kullanılan bu yöntemde herhangi bir marketten aldığınız kimyasalı lavabo içine döktükten sonra sıcak su dökerek açılmasını sağlayabilirsiniz. Tıkalı lavabo bu şekilde açıldığı gibi bazı durumlarda kokuyu da önleyecek etkiye sahiptir. Ancak bu yöntem her zaman işe yaramayabilir. Evin mutfağındaki lavabo boru tıkanıklığı sorunu olduğu zaman açılamıyorsa teknik olarak bu problemi çözecek kişilerden yardım almanız gerekir. Bu teknik elemanlar lavabo tıkanıklığı çözümü için gereken bütün önlemleri alırlar. Özellikle tıkalı olan bölgenin tespiti için bazı özel teknolojik aletleri kullanarak tıkalı boru sorunu çözümü için gereken her şeyi yaparlar. Tespit edildikten sonra yapılacak olan en önemli şey herhangi bir yerin kırılmadan ve zarar vermeden tıkalı olan boru içinin temizlenmesidir. Bu temizleme işlemi özel kanal açıcı robot yardımı ile yapıldığı gibi bazı başka yöntemlerde uygulanabilir. Bu yöntemler için teknik olarak en iyi hizmeti verecek kişileri bulmanız sizin problem çözüm zamanınızı kısaltır. Ayrıca boru tıkanıklığı problemi çözüldükten sonra bu bölgelerin belirli aralıklarla temizlenmesi oldukça önemlidir. Bu temizleme işlemi yapıldığı takdirde bir daha böyle bir problemle karşılaşma riskiniz ortadan kalkar. Oldukça kolay yöntemlerle çözülecek olan bu problemler bir daha karşınıza çıkmaz. Lavabo boru yapısı itibariyle tıkanmaya oldukça elverişlidir. Ancak içlerine yabancı madde atmamak ömrünü oldukça uzatır.

Pis Su Kanal Tıkanıklığı Açma

kanal-tikanikligi-acmaApartman içlerinde bulunan bütün boru tesisatlarının birleştiği ana sistemlerde istenmeyen bazı tıkanıklıklar olabilir. Bu tıkanıklıkların önüne geçebilmek için yapacağınız bazı işlemler bu problemin oluşma sıklığını azaltır. Su kanal tıkanıklığı açma işleminde kendi başınıza yapacağınız bir şey yoktur. Özellikle pis su kanallarında oluşan boru tıkanıklığı problemi teknik olarak yeterli kişilerle yapılmalıdır. Sağlık yönünden dikkat edilmesi gereken bu iş oldukça titiz bir şekilde yapılmalıdır. Apartman gider boruları zaman içinde istenmese bile tıkanır. Bu tıkanıklar için kanal içinde kolayca hareket eden robotlar size oldukça iyi bir şekilde yardımcı olur. Bu robotlar önceden kamera ile tıkanıklık bulma sonrası içeriye gönderilerek tıkalı bölgenin açılması sağlanır. Robotların tıkalı borular etrafındaki katılaşmış pislikleri ezerek yok ettiği gibi vakumlama yöntemi ile de bu işi çözebilir. Açılan kanallar uygun şekilde temizlendiği takdirde koku ve su taşkınları yaşanmaz. Birçok apartmanın gelen sorunu olan bu hata kolay şeklide çözüldüğü gibi aksi durumda istenmeyen büyük problemlere yol açabilir. Bu problemler arasında geri dönüşü olmayan boru çatlakları oldukça yüklü bir maliyete sebep olur. Bu maliyetler sonucunda apartman sakinlerinden gereken ödemeler alınır. Pis su kanalları büyük kanallar olduğu gibi bazı apartmanlarda da diğerlerine göre küçük boyutlarda da vardır.  Bu boyutlara göre kullanılan robot sistemleri değişir. Değişen robotlara göre de maliyetler de belirli şekillerde değişkenlikler olabilir. Kanal pis su boruları çaplarına göre de çeşitlidir. Apartman da bulunan daire sayısına göre gider su borusu uzunlukları ve çapları değişir. Apartmanlara kurulan bu boru sistemleri uygun olmazsa özellikle pis su kanal boruları gereken yükü çekemez ve taşkınlara neden olabilir. Bu sebeple özellikle apartmanlarda bu tür kanal boruları sistemine dikkat edilmelidir.

2
Eki

Kırmadan Küvet Tıkanıklığı Açma

kirmadan-kuvet-tikanikligi-acma

Hasar Vermeden Kırmadan Küvet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan küvet tıkanıklığı açma belli bir aşama sonrası su tesisatlarının su kaçakları gibi sorunlar yaratması oldukça mevzubahis bir hale gelmesi mümkündür.Boruların iç kısımlarında ; kireç ,taş, kıl tüy gibi etkenlerin kıvrım bölgelerine tıkanmasıyla oluşan olumsuzluk sonucunda küvet tıkanıklığı günümüzde sıkça karşılaştığımız bir sorun hala gelebiliyor.Biz dolayısıyla onu ilk aşamada küçük sorun olarak görüp kendi yöntemlerimizle halledebileceğimizi umuyoruz. Ta ki bu büyük bir sorun hala gelene kadar.  Bu yöntemlerin  çok kalıcı çözümler üretmediğini çok net bir şekilde olumsuzlar sonucu görebiliyoruz.

Genel olarak  kendimizce yöntemlerimiz şunlardır ; pompa yardımı ile tıkanan alana var gücümüzle  uygulama  yapmak,  kimyasal çözünürlüğü küvete dökme gibi  yöntemler . Bunu yapma nedenimiz ise konuya vakıf olmadığımızdan dolayı yapmamızdır.Kırmadan küvet tıkanıklığı açma konusunda uzman ekibimizin ve özel üretilmiş ürünlerin sayesinde  fayansların kırılmasına tekrar bir tadilata her şeyden önce  evinizin pislenme korkusuyla karşı karşıya gelmemeniz artık çok mümkün .

Kısa süre içerisinde üstün başarılar sonucu yapılan uygulamalı yöntemlerle , teknolojik aletlerle , işinde başarılı olan ekiplerle kırmadan küvet  tıkanıklığı açma  ve küvet tıkanıklığına son nokta konulabilmektedir.Sizlerin yapacağı  tek şey uzman kişilerin işinde ehli olan kişileri arayıp sorunuzu anlatmaktır. Buda sizi artık korkusuzca ve rahat bir şekilde büyük sorun olmaktan kurtarıyor demektir. İşlemlerimizi yaptıktan sonra size sadece belli süreler aralığı bakım yapmak kalıyor.