Yandex.Metrica

su-kacagi-onarim

Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Onarımı

Su kaçağı onarım gibi işlemlerden önce yapılması gereken ilk şey meydana gelen kaçağın hangi hat üzerinden oluştuğunu tespit etmek olmalıdır. Çünkü meydana gelen sorunun büyüklüğünü hangi hat üzerinden oluştuğu daha iyi şekilde belirlemektedir. Bunun tespitini yapmak için eski yöntemlerde ne yazık ki iyi bir ekipmanlar olmadığı için tamamen tahmine dayanması yapılan işlemlerin de sorunun tam olarak çözülmesini sağlama maktaydı. Artık gelişen teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar ile her şekilde işlemler yapılarak en kalıcı ve güvenilir işlemlerle hatasız işlemlerin kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Oluşan kaçak noktaların hangi hat üzerinden oluştuğunu bulmak için özel olarak getirtilen cihazlar ile boruların içine girilip borunun kaldırabileceği seviyede uygulanan yüksek basınçlar uygulanarak borunun içinde ki havanın sıkışması sağlanıp kaçağın meydana getirmiş olduğu sesten sessiz bir ortamda yapılan dinleme ile tespit edilmesini sağlar. Sonrasında meydana gelen sorunun ne derece de olduğunu görmek yada etrafında oluşan başka sorunların oluşup oluşmadığını tespit etmek için kameralar devreye girerek her noktanın görüntülenip incelenmesi ile en doğru tespitler sayesinde en doğru çözümler getirilerek çözüm aşamasında en iyi yöntemler uygulanır.

Yapılan her işlemin sadece sorunu gidermek üzerine kurulması su kaçağı onarımı konusunda en iyi hizmetin sunulmasını sağlamaktadır. Kaçağın meydana geldiği noktalarda yapılan kırma işlemlerine artık dur diyerek en modern ve hasarsız şekilde yapılan işlemler karşılığın istenen şaşırtılacak derece de düşük fiyat ile daha fazla tercih edilmektedir. Sizde yapılan su kaçağı onarımı işlemlerinde  bu kadar kaliteli sunulmasının yanında istenen en düşük rakamları öğrenmek için mutlaka bizleri aramalısınız.

su-kacagi-onarimi

Su Kaçağı Onarım; Öncelikle evinizin herhangi bir yerinde hafif nemlenme başlar umursamazsınız gelip geçici bir şey olduğunu düşünürsünüz sonrasında nemlenme veya rutubet dahada belirginleşmeye yerini damlamaya veya su sızıntısına bırakır. Artık sorun başlamıştır evinizde olası bir su kaçağı baş göstermiştir.

Üst katınızdaki veya yan dairenizde oturan komşunuza sorunu aktardığınızda şu cevabı alırsınız. Benimle alakası yok.!! Oysaki evinizin tavanında bir su sızıntısı var ise sorun üst katın banyosundan veya mutfağından kaynaklanır. Ama hiç kimse benim evimden geliyor demez. Burada yapmanız gereken bizlere ulaşmanız; Çağrı merkezimle görüşüp müşteri danışmanlarımızdan 7/24 bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Aldığınız bilgiler doğrultusunda üst kat ve yan komşunuza bilgileri aktarıp bizi araması için yönlendirme yapabilirsiniz. Üst kattan gelen su sızıntısı için üst katın dairesinde tespit yapılacağı için daire sahibinin bizlere irtibata geçmesini sağlayınız komşularınızla kötü olmayın bu iş bizlerin işi bizler su kaçağının tespiti noktasal onarım olarak yapılır.

Leave A Comment